Naturalne ciepło

Uścisk, przytulenie to sprawa jeden na jeden. Trudno jest wziąć w ramiona więcej niż jedną osobę. Rio de Sol® rozumiemy, że każda osoba jest wyjątkowa, dlatego odnosimy się do każdej i każdego z Was w sposób osobisty, a nie spersonalizowany. 

Przytulanie jest aktem ludzkim i dlatego z natury jest ciepłe. Jeśli żyjemy, nasze ciało wytwarza ciepło. I tak w Rio de Sol® ciepło jest obecne przez cały rok.

Uścisk nigdy nie jest taki sam, nie jest symetryczny ani doskonały. Ponieważ ludzie też są wyjątkowi, zachęcamy i wspieramy wszystkie sposoby życia i bycia.

Uścisk sprawia, że przynależymy, czujemy się częścią czegoś, jesteśmy akceptowani. Rio de Sol® obejmuje wszystkich, a nawet wszystko wokół nas. Wierzymy, że dobrobyt ludzi zależy od dobrostanu planety.

Przytulanie sprawia, że czujemy się dobrze, fizycznie, psychicznie i emocjonalnie. Rio de Sol® budzi optymizm i przyczynia się do pozytywnego wpływu na to co w morzu i poza nim we wszystkim, co robimy: w każdym stroju, każdym słowie, każdej inicjatywie.

Uścisk to najbardziej naturalny wyraz bycia człowiekiem. Prostota przytulenia to wszystko, czego potrzebujemy i otrzymujemy, gdy się rodzimy. To dla nas źródło ciepła, dobrego samopoczucia i szczęścia od pierwszych chwil życia.

Objęci… staramy się, aby tak czuli się ludzie i nasza planeta w Rio de Sol®. W ten sposób jesteśmy w stanie zbudować lepszą przyszłość dla nas wszystkich i dokonać zmiany, którą chcemy obserwować w życiu pojedynczych ludzi, społeczeństw i na naszej planecie.