Nasza Historia

Nasza historia

Rio de Sol to marka modowych strojów kąpielowych powstała w 2005 roku. Nasza projektantka czerpała inspirację z całej brazylijskiej kultury. Jej kreacje odzwierciedlają brazylijski styl życia, od samby po piaszczyste plaże. Nasza kolekcja przeznaczona jest dla dynamicznych i radosnych kobiet, które zamierzają skorzystać ze słońca. Coraz więcej kobiet z całego świata wybiera nasze zmysłowe kroje i nasze promienne kolory. Nasze kreacje zostały stworzone, aby nadać Twojej skórze aksamitny wygląd w letnim słońcu i jak najlepiej Ci odpowiadać. Rio de Sol, gdzie jakość rymuje się z kobiecością! Miasto Rio de Janeiro i jego karnawał bije w rytm samby. Całą energię i żywotność muzycznych rytmów przepisujemy w modnych formach. Sadzonki są dopasowane do Twoich kształtów i najlepiej do Ciebie pasują! Co więcej, Rio de Sol przynosi kobietom całe ciepło brazylijskiego słońca. Brazylia to kraj, w którym ludzie są serdeczni i przyjaźni. Dlatego chcemy być blisko Ciebie i być w stanie odpowiedzieć na Twoje potrzeby i prośby.

Społeczna odpowiedzialność

Rio de Sol wierzy, że szczęśliwi ludzie tworzą lepsze towarzystwo. Cenimy naszych pracowników. Nasz zespół korzysta z programu socjalnego: pomocy żywieniowej, pomocy na wizyty kontrolne i dentysty oraz stypendiów. Motywujemy zdrowe nawyki pracy. Rzeczywiście, promujemy stosowanie sprzętu ochronnego i okresowe testy profilaktyczne. Nasz zespół ma możliwość elastycznego harmonogramu i korzysta z zalet umożliwiających im spędzanie wolnego czasu. Chcemy zminimalizować nasz wpływ na środowisko poprzez ponowne wykorzystanie wody deszczowej, zmniejszenie ilości odpadów, recykling materiałów i oddanie pozostałości po produkcji do lokalnej społeczności wytwarzającej rękodzieło. Naszym wyzwaniem jest znalezienie równowagi w ramach wymagań konkurencyjnego rynku. Musimy obniżyć koszty i podnieść standard jakości. Ponadto stworzyliśmy odpowiedzialne procedury zarządzania, odpowiadające na potrzebę zrównoważonego rozwoju.

Informacje o firmie

Rio de Sol powstało w 2005 roku w Brazylii. Celem marki jest stworzenie stroju kąpielowego o kolorowym designie, wysokiej jakości produktu dostępnego dla wszystkich klientów zarówno na rynku krajowym, jak i międzynarodowym. Firma zainwestowała w sprzęt, maszyny i zasoby ludzkie. Dysponując własną fabryką o powierzchni 3000m², Rio de Sol pozostaje skoncentrowane na rozwoju. Cały proces produkcyjny, od projektu kostiumu do produkcji, odbywa się w fabryce w Rio de Janeiro. Park przemysłowy Rio de Sol składa się z elektronicznych i pneumatycznych maszyn do szycia obsługiwanych przez personel zaangażowany w ich pracę. Zawsze szukamy nowych materiałów, aby nasze kolekcje były innowacyjne i kreatywne. Jesteśmy partnerami Grupy Rosset, największej Grupy Tekstylnej w Ameryce Łacińskiej. Współpracujemy również z innymi dostawcami z sektora modowej odzieży plażowej, aby osiągnąć wysokie międzynarodowe standardy jakości, co jest dla nas istotną wartością.